חנות חיות של עמותה "חברים לחיים"  

משלוחים חינם לכל הארץ, עד 3 ימי עסקים בקנייה מעל 200 ש"ח 
תקנון אתר האינטרנט של עמותת "חברים לחיים":
 
הקדמה : בחנות החיות של עמותת "חברים לחיים" אנו משתדלים להיות הזולים ביותר , במידה ומוצר מסוים הנמכר בחנות שלנו נמכר במחיר גבוה מחנות/אתר אחר , מבקשים אנו לקבל פרטים לגבי אותו מוצר , מחירו ופרטי החנות/האתר , על מנת לבדוק את הנושא. 

אופן הקנייה: האתר הינו לקבלת מידע לגבי מוצרים בחנות ,ניתן לבצע הזמנה דרך האתר ,התשלום יבוצע ע"י שיחה טלפונית בלבד על מנת למנוע השארת פרטי כרטיס אשראי לביצוע מעילות ובדיקה שאכן המוצר המוזמן קיים במלאי,לאחר ביצוע הזמנה נציג מהחנות יחזור ללקוח על פי הפרטים שהושארו בהזמנה או לחלופין ניתן להתקשר ולבצע את ההזמנה. 

תשלום: אפשרויות התשלום העומדות בפני הלקוח הן כרטיס אשראי טלפוני או לשליח בעת קבלת המשלוח(לאיזור המרכז בלבד -בתנאי שיש משהו בבית בעת קבלת הסחורה).כל פרטי האשראי שנמסרים בעת המכירה מוצפנים ואינם נשמרים במערכת. 

איזורי משלוח: אתר חנות החיות של עמותת "חברים לחיים" מבצע משלוחים באיזור גוש דן מהרצליה והוד השרון בצפון כולל ישובים קרובים ועד פתח תקווה קריית אונו במזרח ורחובות בדרום משלוח חינם בקנייה מעל 200 ש"ח. בקנייה מתחת ל200 ש"ח ובאזור המרכז בלבד משלוח בתוספת 15 ש"ח.

זמני אספקה: כל הזמנה בתל אביב ,רמת גן ,גבעתיים ,חולון ,בת ים תגיע עוד באותו יום ,הזמנה לערים אחרות בגוש דן תגיע לבית הלקוח תוך לא יאוחר מארבע ימי עסקים ,אנו ממליצים לא לחכות לרגע האחרון ולהזמין לפחות שבוע לפני במידה והמוצר קיים במלאי. במידה ותואמה שעת הגעה אל הלקוח והלקוח לא יימצא בכתובת אותה מסר תונח ההזמנה בסמוך לביתו או אצל שכניו.

מוצר שאזל: במקרים בהם אזל מוצר מהמלאי תימסר על כך הודעה ללקוח טלפונית תוך יום עסקים ויתאפשר לו לבחור בין רכישת מוצר חלופי, דחיית מועד האספקה או ביטול העסקה והימנעות מחיובו.

החזרת מוצרים: מדיניות החזרת המוצרים של "אתר האינטרנט של חנות החיות של עמותת "חברים לחיים"  היא: 

א. החזרת שקי מזון: לקוח יוכל להחזיר שק מזון כל עוד עמד בתנאים המצטברים הבאים:
1. הוא שומר על האריזה המקורית של המוצר ומוסר המוצר באריזתו המקורית לשליח.
2. בשק יש כמות של 80% ויותר מתכולתו המקורית.
3. בקשתו להחזרת השק התקבלה תוך 7 ימי עסקים טלפונית. חנות החיות של עמותת "חברים לחיים" תדאג לאיסוף השק , החזר כספי או מתן חלופה תוך 3 ימי עסקים מיום קבלת השק. 

ב. החזרת מוצרים שאינם מוצרי מזון ו/או מוצרים שאין להם מגבלת תוקף: הלקוח רשאי לבטל את ההזמנה בכתב תוך 14 ימים לפקס : 03-6205443 מיום קבלת המוצר. חנות החיות של עמותת "חברים לחיים" תעשה כל שביכולתה לאסוף את המוצר, אך אחריות החזרתו תחול על הלקוח. ביטול הזמנה עקב פגם לא תחויב בדמי ביטול ובלבד שהודעה בדבר החזרת המוצר תעשה תוך 3 ימי עסקים מיום קבלת המוצר וכן שהמוצר יוחזר באריזתו המקורית. 

דין ושיפוט: הדין החל על הזמנתך ועל תקנון זה הינו הדין הישראלי בלבד. סמכות השיפוט הייחודית לכל ענין ומחלוקת נתונה לבית המשפט השלום בתל אביב.

 
מוצרים ותמונות: כל תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד. ייתכנו שינויים באריזות בהתאם לייבוא המגיע לישראל. ט.ל.ח (טעות לעולם חוזרת- עמכם הסליחה).

מה שחשוב שהרווח מהקנייה בחנות או באתר משמש להצלת כלבים המיועדים להמתה או כלבים נטושים.
 
אנו מאחלים לכם גלישה נעימה, 
חנות החיות של עמותת "חברים לחיים"
לייבסיטי - בניית אתרים